דרושים מתנדבים לארגון יום 'רוכבים לעבודה' בהרצליה

במטרה לעודד הגעה לעבודה באופניים אנו מארגנים ימי 'רוכבים לעבודה' בשיתוף עם עיריית הרצליה. האירועים עתידים להיערך בימי ג' 24/5/2016 ו-31/5/2016.

מה זה יום 'רוכבים לעבודה'?
במסגרת יום 'רוכבים לעבודה' בהרצליה, נבקש מעובדים להגיע באופן חופשי עם אופניהם לפארק ע"ש אהוד מנור ברחוב נעמי שמר באזוה"ת הרצליה פיתוח, בין השעות 07:30 עד 09:30. בפארק יעמוד דוכן עם "ארוחת בריאות" ושתיה חמה וקרה, שיחולקו חינם בין השעות 07:30-09:30. עובדים שיגיעו לעבודה באופניים יוכלו להגיע לפארק, לקבל ארוחת בוקר מזינה שמשדרת 'בריאות' (סנדביץ'/סלט/מיץ פירות/פירות טריים), לקבל תזכורת לגבי מועד 'יום רוכבים לעבודה' הבא, לראות שהם לא 'המשוגעים היחידים', ולהמשיך בדרכם. אם נקפיד לקיים ארוע תקופתי, ובמקביל תראה העיריה שהיא מכבדת את הרוכבים ומתאמצת למענם, מספר העובדים שיגיע לעבודה באופניים גם ללא קשר לארוע כזה, יילך ויגדל.

מעוניינים לסייע לקיום הארוע?
לצורך קיום הארוע, אנו זקוקים למתנדבים לביצוע מספר פעילויות בימים שקודמים לארוע וביום הארוע. בין הפעילויות: חלוקת פליירים, הצבת שלטי פרסום בהרצליה ובעיקר באזוה"ת הרצליה פיתוח, הצבת שלטי הכוונה בנתיבי ההגעה לאזוה"ת הרצליה פיתוח, הכוונה ביום הארוע לכיוון נקודת ההתכנסות, פינוי שילוט לאחר הארוע, צילום בסטילס ובוידאו, עריכת סרט, וכד'.

אם ברצונכם להתנדב לפני ובמהלך הארוע, נודה לכם אם תוסיפו את פרטיכם לרשימה המצ"ב, כדי שנוכל ליצור עמכם קשר. כן נודה לכם אם תעבירו את כתובת השאלון לעמיתים שלכם שעובדים בהרצליה ואשר עשויים לרצות להתנדב אף הם לקראת הארוע.

כדי להוסיף יותר ממתנדב אחד, יש למלא את פרטי כל מתנדב בטופס נפרד, ללחוץ על כפתור "שמור", ואחר כך להיכנס לטופס ריק חדש באמצעות הקישור באמצעותו נכנסתם מלכתחילה לטופס זה.

תודה, צוות 'רוכבים לעבודה' בעמותת 'ישראל בשביל אופניים'.


Comments