מוצרים לבית

אתר 'רוכבים לעבודה' עבר לכתובת חדשה: www.bike2work.co.il
דף זה עבר לכאן: חנות

אם ביצעתם רכישה, אנא הודיעו לנו על כך באמצעות משלוח הודעה לכתובת הדוא"ל bike2work [AT] bike.org.il

עציץ גרינבו
עציץ בעל פטנט ייחודי "להלבשה" על המעקה
לגלריית תמונות של ה'גרינבו' (באתר פליקר) לחץ כאן

גרינבו הינו מוצר חדשני ("greenbo") והוא התחליף לאדניות הפשוטות והישנות שרגילים לתלות על המרפסות.


העציץ של "Greenbo" הינו מוצר מעוצב ומהפכני הבא לספק פתרון ייחודי לגידול צמחים במרפסת ובגן תוך ניצול מירבי של חלל הבית. העציץ בעל שקע אמצעי המותאם לגודל המעקה ו"מולבש" על המעקה באופן כזה שכלפי חוץ נראה עציץ שלם מובנה וחלק בלתי נפרד מהמעקה.

השתיל צומח כרגיל ומהווה, יחד עם העציץ, מוצר מעוצב למרפסת המאפשר לנצל ביעילות את חלל הבית והמרפסת.

העציץ נתלה בקלות על כל מעקה ללא צורך במתלים או עזרים חיצוניים.

מתאים לרוחב מעקה עד 9 ס"מ.

פתח פנימי - 9 ס"מ

קוטר - 30 ס"מ

 

ניתן להזמין את העציץ ב-6 צבעים: שחור, לבן, ירוק, אדום, כתום, כסוף.


מחיר כולל מע"מ:75.00 ₪
דמי משלוח:49.00 ₪
תקנון משלוחים

למעבר לאתר MyGarden לצורך הזמנה מקוונת לחץ כאן


מכשיר לחסכון בצריכת חשמל
קנית - תרמת
: בגין כל רכישה שתבוצע באמצעות הפניה מדף זה לאתר powesaver הספק התחייב להעביר 5% מסכום הרכישה לעמותת 'ישראל בשביל אופניים' שפועלת לקידום תחבורת אופניים בישראל. גם תרמת לסביבה וגם סייעת לעמותה.חַסחַשמל ems לחסכון בחשמל בבית ובעסק
חסחשמל ems

מחיר: 195 ש"ח (חלקם מועברים לעמותה). לרכישת המוצר באתר powersaver.co.il - לחץ כאן

מכשירי ה-Powersaver (חַסחַשמל) מתחברים לשקע ומציגים את צריכת החשמל של מוצר החשמל שמחובר לשקע. המידע המוצג מאפשר להקטין את הצריכה ולחסוך הוצאות חשמל מיותרות (וגם את הזיהום הנגרם כתוצאה מייצור חשמל מיותר).
 
איך עוזר הידע לחסכון ?

כדי לחסוך חשמל, יש ללמוד תחילה איפה ומתי אנו משתמשים בחשמל, ואז נדע היכן נוכל לחסוךעד 20% מההוצאות. ניתן ללמוד ולדעת את תרומתו של כל מכשיר חשמלי לעלות הכוללת וכך לקבל תמונה מלאה של כל צרכני החשמל בזמנים שונים במהלך היממה. לדוגמה, אם פועלים בבית או בעסק מחשבים ומדפסות, נוכל לדעת את תרומתם לעלות בלילה, ולהחליט אם כדאי להשאירם פועלים או עדיף לכבותם כאשר אין פעילות. נוכל, למשל, למדוד ולחסוך על ידי שינוי קטן בכיוון טמפרטורת המזגן.


חַסחַשמל EMS לחסכון בחשמל למכשיר בודד (מותאם במיוחד לישראל)

החַסחַשמל ems הוא מתקן הנתקע לשקע החשמל שבקיר ואליו מתחבר בעזרת תקע חשמלי רגיל מכשיר כלשהו. מיד עם חיבור המכשיר מוצגת צריכת החשמל הרגעית שלו בקילווטים. לאחר עבור זמן, מצטברים הקילווטים לקיולווטים-שעה, ואז ניתן גם לראות על הצג את עלות הצריכה המצטברת בשקלים, בהתאם לתעריף חברת החשמל. (למחירי חשמל עדכניים, ראה מידע נוסף למוצר). ניתן גם לראות את תחזית העלות הכספית לשבוע, לחודש או לשנה. החַסחַשמל ems מודד ומראה נתוני צריכה בזמן אמיתי המאפשרים לימוד והבנה של צריכת החשמל של כל אחד מהמכשירים בבית או בעסק, ומאפשרים לנו בחירה והחלטה על השימוש הנכון והחכם שלנו בחשמל בהתאם לצרכים שלנו ולמידת החיסכון הנדרשת. 
יצרן: efergy, מקט:EM-IL-01, אחריות: 12 חודשים, ספק: powersaver

למידע נוסף לחץ כאן.


ערכת חַסחַשמל E2 תלת-פאזית לחסכון בחשמל בבית ובעסק 
חַסחַשמל e2 תלת פאזי זהה לחלוטין לחַסחַשמל E2 הסטנדרטי, אך כולל שלושה חיישנים סטנדרטיים במקום אחד. במקרה של רשת חשמל תלת פאזית, רכישת פריט זה תחסוך לך למעלה מ 10% מהמחיר שהיית משלם אילו קנית את שני החיישנים הנוספים בנפרד. הערכה מיועדת לדירות, לבתים פרטיים או לעסקים. להם רשת חשמל תלת-פאזית
איך זה פועל ?
מערכת החַסחַשמל E2 קוראת בעזרת חיישנים את עוצמת זרם החשמל הנצרך בבית או בעסק, ומשדרת את הקריאה למקלט נייד שיכול להמצא בכל מקום שהוא במרחק של עד כ-70 מטר. המקלט אוגר, שומר ומציג את צריכת החשמל בקילווטים ומחשב את הצריכה הכוללת בקילווט-שעה ואת עלותה הכספית הצפויה. על הצג ניתן לקרוא נתוני זמן אמת ונתונים מצטברים וסטטיסטיים של הצריכה.
בנוסף, ניתן לחבר את החַסחַשמל למחשב ביתי עליו הותקנה תוכנת e-link המצורפת והמאפשרת העברת הנתונים למחשב ותצוגה גרפית של צריכת החשמל לפי שעות, ימים או שבועות לשם ניתוח ולמידה.
למשדר אישור משרד התקשורת.
אריזת e2 מכילה:
3 יח' מיני חיישן זרם מסוג CT 
1 יח' משדר אלחוטי
1 יח' מקלט מודד ההספק והצג.
1 חוברת הפעלה למערכת
1 תוכנת elink להעברת הנתונים  
יצרן: efergy, מקט:E2-IL-03, אחריות: 12 חודשים, ספק: powersaver

מחיר: 455 ש"ח (חלקם מועברים לעמותה). לרכישת המוצר באתר powersaver.co.il - לחץ כאן
 
Comments